Simply Smashing Cup Under 17s Youth Boys & Girls Draw

CategoryPool RoundsGround 1    
MatchTimePoolTeamTeamResult
Boys Round 119.20amAACT BrumbiesEastwood
39.36amBNSW 7sGordon Rugby
59.52amCGospel High FijiManly
Girls Round 1710.08amARugby Vault NZSE Magic
910.24amBEastwoodCentral North
1110.40amCACT BrumbiesIllawarra Sports High
Boys Round 21310.56amAACT BrumbiesCentral North
1511.08amBNSW 7sPenrith RSL
1711.24amCGospel High FijiCentral Coast
Girls Round 21911.40amARugby Vault NZCentral Coast
2111.56amBEastwoodHunter Sports High
2312.08pmCACT BrumbiesWestern Sydney 7s
Boys Round 32512.24pmAACT BrumbiesNorthern Beaches SC
2712.40pmBNSW 7sHunter Sports High
2912.56pmCGospel High FijiWestern Sydney 7s
Girls Round 3311.12pmARugby Vault NZWests
331.28pmBEastwoodNorthern Beach SC
351.44pmCACT BrumbiesPenrith RSL
CategoryPool RoundsGround 2
MatchTimePoolTeamTeamResult
Boys Round 129.20amACentral NorthNorthern Beaches SC
49.36amBPenrith RSLHunter Sports High
69.52amCCentral CoastWestern Sydney 7s
Girls Round 1810.08amACentral CoastWests
1010.24amBHunter Sports HighNorthern Beaches SC
1210.40amCWestern Sydney 7sPenrith RSL
Boys Round 21410.56amAEastwoodNorthern Beaches SC
1611.08amBGordonHunter Sports High
1811.24amCManlyWestern Sydney 7s
Girls Round 22011.40amASE MagicWests
2211.56amBCentral NorthNorthern Beaches SC
2412.08pmCIllawarra Sports HighPenrith RSL
Boys Round 32612.24pmAEastwoodCentral North
2812.40pmBGordonPenrith RSL
3012.56pmCManlyCentral Coast
Girls Round 3321.12pmASE MagicCentral Coast
341.28pmBCentral NorthHunter Sports High
361.44pmCIllawarra Sports HighWestern Sydney 7s
FinalsTimeGround TeamTeam
Boys Plate Semi Final 1372.00pmGround 12nd Best 2nd1st Best 3rd
Boys Plate Semi Final 2382.00pmGround 23rd Best 2nd2nd Best 3rd
Girls Plate Semi Final 1392.20pmGround 12nd Best 2nd1st Best 3rd
Girls Plate Semi Final 2402.20pmGround 23rd Best 2nd2nd Best 3rd
Boys Cup Semi Final 1412.40pmGround 1Pool A1Best 2nd Place
Boys Cup Semi Final 2422.40pmGround 2Pool B1Pool C1
Girls Cup Semi Final 1433.00pmGround 1Pool A1Best 2nd Place
Girls Cup Semi Final 2443.00pmGround 2Pool B1Pool C1
Boys Plate Final453.20pmGround 1WPS1WPS2
Girls Plate Final463.40pmGround 1WPS1WPS2
Boys Cup Final474.00pmGround 1WCS1WCS2
Girls Cup Final484.20pmGround 1WCS1WCS2